Strokovnjak za kulinarično vsebino

povej naprej

  info@vegilandija.si

25.04.2024

VegiLandija

Gostinstvo, turizem, potovanje

Osrednjeslovenska

OPIS DELOVNEGA MESTA

Ustvarjanje in kreiranje kakovostnih kulinaričnih receptov ter povezanih vsebin za spletno platformo ali družabna omrežja. Vaše delo bi vključevalo oblikovanje originalnih receptov, fotografiranje kuharskih procesov in končnih jedi ter pisanje privlačnih in informativnih besedil za spremljajoče recepte. Razvoj kulinaričnih vsebin, ki so prilagojene različnim ciljnim skupinam in trendom na področju prehrane. Svoje delo bi izvajali v tesnem sodelovanju z uredniki vsebin, oblikovalci in drugimi člani ekipe, da bi zagotovili skladnost z blagovno znamko ter dosegli cilje platforme glede privlačnosti in angažiranosti občinstva.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • znanje na področju kulinarike, kuhanja in prehrane
  • Osnovno razumevanje digitalnih platform, kot so blogi, spletna mesta in družabna omrežja
  • Sposobnost raziskovanja in razvoja
  • Kreativnost
  • Pisne sposobnosti

KAJ PONUJAMO

  • Delo v stimulativnem okolju
  • možnost dela od doma
  • Učenje in osebni razvoj
  • Spremljanje trendov