Referent za stranke

povej naprej

  domsvet24.7@gmail.com

03.05.2024

Dom 24-7

Upravljanje, svetovanje, vodenje, management

Dolenjska

OPIS DELOVNEGA MESTA

Bi radi svoje komunikacijske veščine uporabili za zagotavljanje odlične izkušnje strankam? Iščemo radovedne in prijazne osebe, ki bi se pridružile naši ekipi kot referenti za stranke. Vaše delo bo sestavljeno iz interakcije s strankami, reševanja njihovih vprašanj in težav ter zagotavljanja pozitivnih izkušenj ob vsakem stiku.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • Aktivno poslušanje in sposobnost razumevanja potreb strank.
  • Odločnost in samoiniciativnost pri reševanju težav.
  • Sposobnost učinkovitega upravljanja s časom in prioritetami.
  • Visoko stopnjo natančnosti pri vnašanju in obdelavi podatkov.
  • Sposobnost delovanja pod pritiskom in ohranjanja miru v stresnih situacijah.
  • Prilagodljivost in pripravljenost na delo v različnih izmenskih urnikih ali ob koncih tedna, če je to potrebno.
  • Temeljito znanje uporabe računalniških programov in spletnih aplikacij.

KAJ PONUJAMO

  • Delo v dinamičnem in spodbudnem delovnem okolju.
  • Možnost osebnega in poklicnega razvoja skozi izobraževanja in treninge.
  • Konkurenčno plačilo in ugodnosti za zaposlene, vključno z možnostjo dodatnih bonitet.
  • Fleksibilen delovni čas ali možnost dela na daljavo.
  • Podpora pri doseganju delovnih ciljev in napredovanju v karieri.
  • Sodelovanje v prijetnem kolektivu, kjer se cenijo in spoštujejo vaše ideje in predlogi za izboljšave.
  • Družbeno odgovorna podjetniška kultura, ki spodbuja sodelovanje v lokalnih skupnostih in projektih.

referenti za stranke