Dispečer II (m/ž)

povej naprej

  kadri-vks@jhl.si

15.05.2024

JP VOKA SNAGA

Transport, nabava in logistika and Upravljanje, svetovanje, vodenje, management

Osrednjeslovenska

OPIS DELOVNEGA MESTA

v Službi vzdrževanja vodovodnega omrežja, Sektorja vodovod.

Spremljanje sporočil o stanju vodovodnega omrežja (reklamacije, okvare, havarije), razporejanje
intervencijskih ekip.

Postopek izbora vključuje tudi praktični preizkus.
Vaše pisne prijave z dokazili pričakujemo do vključno 28. 5. 2024 na naslov:
JAVNI HOLDING Ljubljana, d.o.o., Služba za kadrovske in splošne zadeve,
Verovškova ulica 70, 1000 Ljubljana

ali na e-naslov: kadri-vks@jhl.si,
ter pripisom ”razpis JP VOKA SNAGA d.o.o. –Dispečer II”.
Za morebitne dodatne informacije vam je na voljo Danijela Jereb, tel. št. 01 4740 163.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • V. st. strokovne izobrazbe – tehnične ali druge ustrezne smeri
  • poznavanje dela z računalnikom v okolju Windows
  • najmanj 1 leto delovnih izkušenj

KAJ PONUJAMO

  • dinamično in ustvarjalno delovno okolje
  • možnost strokovnega razvoja z izobraževanjem in pridobivanjem novih znanj
  • zagotavljanje številnih ukrepov družini prijaznega podjetja za lažje usklajevanje poklicnega in zasebnega življenja
  • zaposlitev za nedoločen čas, s (6) mesečnim poskusim delom, s polnim delovnim časom

snaga