Digitalni urednik fotografij

povej naprej

  info@minirokice.si

26.04.2024

Mini rokice

Kreativa, design

Osrednjeslovenska

OPIS DELOVNEGA MESTA

Zaposlimo izkušenega in kreativnega digitalnega urednika fotografij, ki bo dopolnil našo ekipo in pomagal pri ustvarjanju in urejanju vizualnih vsebin za naše digitalne platforme.

KAJ PRIČAKUJEMO

  • Izkušnje na področju digitalnega urejanja fotografij in obvladovanja programske opreme Adobe Photoshop ter drugih orodij za urejanje fotografij.
  • Kreativnost, estetski občutek in sposobnost prilagajanja vizualnih vsebin glede na cilje in zahteve projekta.
  • Dobro poznavanje vizualnih trendov in standardov digitalne fotografije.
  • Odlične komunikacijske in organizacijske sposobnosti ter sposobnost učinkovitega dela v timu.
  • Sposobnost upravljanja več projektov hkrati in spoštovanje rokov.

KAJ PONUJAMO

  • Priložnost za delo v dinamičnem in kreativnem delovnem okolju.
  • Možnost strokovnega razvoja in napredovanja v karierni poti.
  • Konkurenčno plačilo in dodatne ugodnosti.
  • Priložnost sodelovanja pri raznolikih projektih in ustvarjalno svobodo pri urejanju vizualnih vsebin.