Analitik v službi upravljanja projektov

povej naprej

06.05.2024

intesa sanpaolo bank

Bančništvo, finance

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • koordiniranje aktivnosti, vezanih na izvajanje projektnih aktivnosti ter priprava poročil o napredku izvajanja projektov za potrebe uprave banke in drugih institucij;
  • koordiniranje pomembnejših projektov v banki, posebej tistih, ki vključujejo večje število deležnikov;
  • koordiniranje in sodelovanje v procesu priprave letnega plana projektov banke;
  • vodenje evidence projektov in večjih razvojnih aktivnosti banke;
  • zagotavljanje potrebnih analitičnih in vsebinskih vhodnih informacij za prioritizacijo projektov;
  • nadzorovanje priprave projektne dokumentacije oziroma koordiniranje procesa priprave predloga projekta z naročniki ter z notranjimi in zunanjimi razvijalci;
  • sodelovanje pri pripravi plana investicij in stroškov projektov ter spremljanje njihove realizacije;
  • spremljanje in nadzorovanje delovanja vodij in članov projektnih timov;
  • priprava in posodabljanje internih aktov s področja upravljanja s projekti.

Če v opisanih delih vidite izziv in izpolnjujete zahtevane pogoje, vas vabimo, da nam pošljete pisno ponudbo in življenjepis. K prijavi vas vabimo tudi, če morda ne izpolnjujete popolnoma vseh kriterijev, a bi vas veselilo delo na tem področju. Z veseljem jo bomo pregledali in se vam oglasili.

Z izbranimi kandidati bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev. Ponudbe pričakujemo do vključno 30. 5. 2024 prek spodnjega obrazca:

KAJ PRIČAKUJEMO

  • ekonomska ali tehnična izobrazba,
  • zaželena najmanj 3 leta na področju vodenja in/ali upravljanja projektov.
  • poznavanje predvsem sodobnih metod vodenja projektnih aktivnosti: Scrum, agile…;
  • odlične organizacijske, analitične, pogajalske  in komunikacijske sposobnosti;
  • sposobnost predstavljanja vsebin;
  • dobro znanje angleškega jezika;
  • odlično poznavanje MS orodij (Excel, Powerpoint, Project, Youtrack).

KAJ PONUJAMO

  • možnost dela od doma,
  • fleksibilen delovni čas,
  • možnost stalnega izobraževanja in osebnega razvoja na strokovnih področjih, ki jih delovno mesto zahteva,
  • sodelovanje na mednarodnih projektih bančne skupine Intesa Sanpaolo,
  • delo v tehnološko napredni banki, ki je del uspešne mednarodne skupine,
  • možnost napredovanja,
  • izobraževanja za krepitev strokovnih kompetenc,
  • urejene delovne pogoje,
  • vključitev v nezgodno zavarovanje, prostovoljno pokojninsko zavarovanje,
  • mednarodni program zdravstvenega varstva,
  • različne dogodke, kot so športne igre za zaposlene, dogodek za novo zaposlene,  obdarovanje otrok zaposlenih.

analitik